#7002 - Banesë- Duplex 134m² + 60m² me #QIRA te Mati 1.

Mati 1 Prishtinë

€1,200 me qira

Përshkrimi

Me qira

Ofrohet me qira banesa duplex me sipërfaqe banimi prej 134m² dhe sipërfaqe terasë 60m², me lokacion te Mati 1, në kompleksin Sarajet e Matit, ndërtim nga Pozhegu, afër marketit Kipper.

Banesa ka orientim nga perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme; qëndrimin ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe një depo.

Banesa është tërësisht e mobiluar, elegante dhe e pajisur me mobilie moderne, të cilat përfshijnë tërësinë e banesës.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike të instaluara nën dysheme, të sistemit Vailant.

Banesa ndodhet në njërën prej zonave në ndërtim dhe zhvillim e sipër, shumë e volitshme për banim, me qasje të afërt në rrugët kryesore dhe me të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për një jetesë sa më të volitshme.

Informata tjera

3 dhoma gjumi
2 banjo
Me fletë poseduese

Karakteristikat

Orientimi: Perëndim
Sistemi i ngrohjes: KEDS
Ashensorë

Lokacioni

Mati 1 Prishtinë
Keni pyetje?

Duke mbushur formën e mëposhtme agjenti ynë do të ju informojë rreth pyetjeve tuaja!

Ne e dijmë se kur është fjala për zgjedhjen e një kompanie për patundshmëri, duhet të jeni të sigurtë se keni zgjedhur një ekipë profesionale. Ne sigurohemi që të gjitha shërbimet e patundshmërisë si: shitja, blerja apo qiradhënia e pronës, të trajtohet me kujdes, maturi dhe profesionalizëm nga ana jonë!

Shkarkoni Aplikacionin